همکاری موسسه رازی و یک شرکت کره جنوبی در تولید واکسن های جدید طیور

[ad_1]


سند همکاری موسسه واکسن و سرم سازی رازی و یک شرکت کره جنوبی برای تولید واکسن های جدید طیور در ایران امضا می شود.

 دکتر بهمن عابدی کیاسری معاون امور بین الملل و توسعه تجارت موسسه رازی از امضا سند همکاری راه اندازی خط تولید واکسن های جدید طیور در ایران با مشارکت موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، شرکت KBNP کره جنوبی و شرکت اکسیر واکسن سینا (بخش خصوصی)، همزمان با بازدید رسمی این شرکت کره ای و با حضور مقامات دولتی در 13 آذرماه جاری در موسسه رازی خبر داد.

عابدی افزود: در این مراسم دکتر اسکندر زند معاون وزیر و رئیس سازمان تحقیقات ،آموزش و ترویج کشاورزی و دکتر مهدی خلج رئیس سازمان دامپزشکی کشور سخنرانی خواهد کرد و سند همکاری راه اندازی خط تولید واکسن های جدید طیور توسط دکتر حمید کهرام رئیس موسسه رازی و دکتر کیم رئیس شرکتKBNP کره جنوبی امضا می شود.

معاون امور بین الملل و توسعه تجارت موسسه رازی اظهار داشت: با امضا این سند، واکسن های جدید طیور از طریق انتقال فناوری از شرکت KBNP کره جنوبی، در موسسه رازی و در سطح نیمه صنعتی تولید می شود.

وی گفت : به منظور تولید صنعتی این واکسن ها و تامین نیاز کشور، بخش خصوصی با سرمایه گذاری خود، به راه اندازی خط تولید اقدام نموده است و با همکاری مشترک موسسه رازی و شرکت KBNP کره جنوبی، تامین فناوری و توسعه محصول در بخش خصوصی انجام خواهد شد.

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *